Dobrego, szczęśliwego roku i prawdziwych Przyjaciół!
Na zdjęciach autorstwa Kiejstuta Sobka kotka pasterska Lena i sierotka Viola oraz jagnięta Rosa i Flora
czwartek, 24 grudnia 2015
Dlaczego jest święto Bożego Narodzenia? Dlaczego wpatrujemy się w gwiazdę na niebie? Dlaczego śpiewamy kolędy?
Dlatego, żeby się uczyć miłości do Pana Jezusa. Dlatego, żeby podawać sobie ręce. Dlatego, żeby się uśmiechać do siebie. Dlatego, żeby sobie przebaczać.